#Обличчя Харкова. Анастасія Ворона – заступник начальника відділу маркетингу та договірних відносин КП «Комплекс з вивозу побутових відходів»

Анастасія Ворона працює на підприємстві 5 років, має дві вищі освіти, одна з яких економічна. Починала свою діяльність з посади фахівця відділу маркетингу та договірних відносин КП «КВПВ». За час роботи встигла заслужити повагу керівництва та колективу.
– Вважаю, що мені дуже пощастило працювати в такому підприємстві, яке має велике значення для міста, особливо у період військового стану. Свою роботу та колектив я дуже ціную, оскільки працюю в одному із найважливіших відділів підприємства, який багато в чому забезпечує фінансування надання послуг з поводження з побутовими відходами. За час роботи на підприємстві я багато чого навчилася та прагну опановувати нові знання та вміння, – повідомила Анастасія Юріївна.
Перший день війни Анастасія зустріла вдома. Прокинулась під звуки вибухів. Як і більшість працівників підприємства не запанікувала та вийшла на роботу, продовжила свою діяльність. З Харкова не виїжджала і їхати не збирається.
– Я люблю наш Харків! З самого початку війни вирішила для себе — залишусь тут, незважаючи ні на що. Не уявляю своє життя в іншому місті, – зауважила Анастасія.
Анастасія творча людина. Її захоплення – малювання та вишивання бісером. У вільний час вона частіше малює фарбами різноманітні картини. Улюблена художня тема – природа.
– Хочу побажати харків’янам терпіння, сил, витримки, а нам усім – Перемоги та миру, – зауважила Анастасія.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу
тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел. (067) 317 – 06 – 37
 
Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube –  “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured