Лише з трьох вулиць Роганського житлового масиву – Луї Пастера, Зубарєва та Сергія Грицевця щоденне вивезення побутових відходів становить 81 кубічний метр. Така велика кількість побутових відходів виникає та щоденно збільшується оскільки частина харків’ян, які тимчасово виїжджали з міста, знову повертається до своїх будинків.
Екіпаж сміттєвозу, який працює на цьому маршруті – водій Віталій Зінов’єв та вантажник Дмитро Іванський, роботу не припиняли незважаючи на військові дії в місті. Віталій Зінов’єв працює на підприємстві близько 25 років, Дмитро Іванський – три роки. Робота їм подобається, міняти її вони не збираються, небезпека потрапити під обстріл їх не лякає.
– Спочатку, як і більшість мешканців міста не зрозумів, що відбувається. Потім зрозумів, що працювати все одно необхідно, хоч і розпочалась війна, – ділиться спогадом про ранок 24 лютого Д. Іванський.
З початком війни і так хороше ставлення жителів міста до працівників підприємства покращилось.
– Вітаються, щиро дякують за роботу, а в перші дні навіть пропонували хліб та інші продукти харчування, – згадує В. Зінов’єв.
Харків’яни, які живуть у цій частині мікрорайону, добре відгукуються про роботу цього екіпажу та підприємства загалом.
– Навіть коли були сильні обстріли, сміття вивозилося, завалів не було. Бажаю й надалі мати сили працівникам для виконання своєї роботи, – побажала Наталя, корінна харків’янка, мешканка будинку на вулиці Сергія Грицевця.
– Останнім часом знову почастішали обстріли Харкова, причому обстрілюють центр міста і фактично всі райони й у різний час. Незважаючи на зростання небезпеки, наші працівники, як і раніше, виходять на свої маршрути та сумлінно виконують свою роботу. І я вкотре хочу подякувати харків’янам, які вчасно оплачують нашу послугу. Харків’яни – найкрутіші, і наше місто, незважаючи на війну, залишається найчистішим містом України, – зазначив директор підприємства Олексій Артикуленко.
Раніше повідомлялося, що за тиждень КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 43,6 тисяч кубометрів побутових відходів всіх видів.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу
тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured