Працівника КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» нагороджено грамотою Харківської міської ради!

Водій сміттєвозу Олександр Стрижко працює водієм понад 46 років, а на підприємстві – три роки. За цей час він зарекомендував себе як відповідальна, комунікабельна людина, яка ставиться з великою повагою до своїх колег та роботи. І колектив відповідає йому тим самим, – повідомили на підприємстві.
– З перших днів війни О. Стрижко їздив усіма районами міста, сумлінно виконуючи свої обов’язки. І почесна грамота Харківської міської ради, якою Олександр Миколайович був нагороджений до Дня міста Харкова, цілком заслужена, – зазначив заступник начальника автоколони №1 Євген Гулий.
В складі екіпажу сміттєвоза водій О. Стрижко та вантажники Валерій Федченко та Костянтин Артеменко виїхали на маршрут, що проходить двома районами міста — Салтівським та Київським. У Салтівському районі екіпаж прибирає побутові відходи в приватному секторі, на вулиці та у провулку Іскринському, на вулицях Спартака, Сомівській, Коперника, Брюсова та інших. За тиждень із цих вулиць вивозиться 140 кубометрів побутових відходів.
– Мешканці ставляться до нас добре. Особливо це відчувалося у перші місяці війни, коли наші сміттєвози психологічно «піднімали» народ. Обстрілюють, страшно, а тут машина гуде, отже, місто живе. Люди зустрічали нас зі сльозами, самі допомагали завантажувати побутові відходи, бабусі, дідусі, були нам дуже раді, – згадує Олександр Миколайович.
Фактично всі працівники КП «КВПВ» під час роботи стикалися з небезпекою потрапити під обстріл. Екіпаж О. Стрижка – не виняток.
– 3 березня на маршруті поблизу парку Горького біля нас почали рватися ракети. Як почув перший вибух, сховався під машиною, так швидко, що сам не пам’ятаю, як там опинився. А вже 4 березня на одному з маршрутів побачив розбиті броньовані машини з буквою Z, і тоді з’явилася впевненість – ми обов’язково вистоїмо! – розповів водій.
Наразі Харків знову почали інтенсивно обстрілювати, але працівники підприємства продовжують виконувати свою роботу. Стрижко, Федченко та Артеменко живуть у різних районах Харкова. Їхні родини місто не залишали, бо впевнені —Харків під надійним захистом наших збройних сил.
– Хочемо побажати харків’янам – мирного неба! Згуртуватися та вірити в Україну, – передає свої привітання жителям Харкова екіпаж О. Стрижка.
Раніше повідомлялося, що КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» прибирає Роганський житловий масив. З трьох вулиць цього мікрорайону – Луї Пастера, Зубарєва та Сергія Грицевця щоденне вивезення побутових відходів становить 81 кубічний метр.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу
тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured