За тиждень КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 51,4 тисяч кубометрів побутових відходів всіх видів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові.
З 25 по 31 серпня було вивезено 42710 кубометрів твердих побутових відходів, 3251 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 5506 кубометрів великогабаритних відходів бункерами.
– Ситуація в Харкові залишається напруженою – ворог зараз обстрілює фактично всі райони Харкова, і ці обстріли ведуться хаотично – по школах, будинках мирних громадян. Харків’яни вірять у Перемогу та повертаються до своїх домівок. Наші працівники у цих складних умовах продовжують вивозити побутові відходи, дбаючи про чистоту нашого міста. Я хотів би попросити харків’ян своєчасно оплачувати нашу послугу з поводження з побутовими відходами, – директор підприємства Олексій Артикуленко.
Раніше повідомлялося, що КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» прибирає Роганський житловий масив. Лише з трьох вулиць Роганського житлового масиву – Луї Пастера, Зубарєва та Сергія Грицевця щоденне вивезення побутових відходів становить 81 кубічний метр. Така велика кількість побутових відходів виникає та щоденно збільшується оскільки частина харків’ян, які тимчасово виїжджали з міста, знову повертається до своїх будинків.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу
тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured