КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивозить побутові відходи з вулиць, що граничать з промзоною Харкова!

Вулиця Роганська та вул. Миру межують з проспектом Героїв Харкова, за яким тягнеться промислова зона Харкова. Промзона неодноразово потерпала від обстрілів ракетами окупантів та сильно постраждало особисте житло харків’ян. Попри часті обстріли працівники КП «КВПВ» регулярно вивозять побутові відходи з мікрорайону.
Зараз на цьому маршруті працює один з найдосвідченіших екіпажів КП «КВПВ» в складі якого – водій Андрій Нікітін, вантажники Анатолій Крижанський та Олександр Пазинич. Всі вони пропрацювали на підприємстві понад 5 років, і виїжджають на цей маршрут з перших днів війни. Кожен з них працював на маршруті в моменти обстрілу мікрорайону, і наступного дня знов виконували свої обов’язки задля збереження чистоти в місті.
– Ми патріоти свого міста Харкова, і віримо в краще. Ми нічого не боїмося, і жодні труднощі нас не лякають, – зазначив Андрій Нікітін.
– КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» прибирає побутові відходи з територій біля приватних будинків та багатоповерхівок, що примикають до промислової зони Харкова. Основні проблеми, які сьогодні виникають у наших працівників – пошкоджені обстрілами дороги, гілки, що впали на дорогу, тобто важкий проїзд до місць збору побутових відходів та небезпека обстрілів, яка в останні місяці збільшилась. Незважаючи на незручності та наявну небезпеку, ми продовжуємо сумлінно виконувати свої обов’язки перед харків’янами, – зазначив Олександр Шепітько, заступник директора з експлуатації КП «КВПВ».
Тільки за три літні місяці з вул. Роганська та вул. Миру було вивезено понад 7,1 тис. кубометрів твердих побутових відходів. На вулицях встановлено 82 контейнери, щоденне вивезення відходів становить 77,9 м3.
Нагадаємо, що підприємство просить харків’ян оплачувати послуги з поводження з побутовими відходами.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу
тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured