З поверненням харків’ян додому в Харкові значно збільшився обсяг побутових відходів, що вивозиться

Обсяг побутових відходів за літні місяці, які вивозить КП «Комплекс з вивозу побутових відходів», зріс більш ніж на 15%. Так, якщо навесні з Індустріального району, з вулиць Бібліка, 12 Квітня, проспекту Індустріального та бульвару Каркача, сміттєвози підприємства вивезли 11,7 тис. кубометрів побутових відходів, то за три літні обсяг побутових відходів, що вивозиться, перевищив 13,8 тис. кубометрів.
На цих вулицях Індустріального району працює екіпаж підприємства у складі водія Андрія Ковальова та вантажника Дмитра Сіндєєва.
– На нашому маршруті встановлено 158 контейнерів для збирання твердих побутових відходів. Щодня звідси ми вивозимо близько 150 кубометрів. Працювати зараз стало важче. Харків’яни повертаються додому, і обсяг побутових відходів постійно зростає, – зазначив Андрій Ковальов.
– Окрім зростання фізичного навантаження на екіпажі наших сміттєвозів виникла ще одна проблема – проїзд спецтранспорту. Харків’яни особистими автомобілями іноді так перегороджують під’їзні шляхи до контейнерів, що проїхати дуже складно, а іноді не можливо. Ми вдячні харків’янам за своєчасну оплату нашої послуги, і просимо паркувати свій особистий транспорт, не загороджуючи проїзд для наших сміттєвозів, – зазначив директор КП «КВПВ» Олексій Артикуленко.
Раніше повідомлялося, що КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивозить побутові відходи з вулиць, що граничать з промзоною Харкова.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу
тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured