За першу декаду вересня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 79,6 тисяч кубометрів відходів всіх видів.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові.
З 1 по 11 вересня було вивезено 64660 кубометрів твердих побутових відходів, 5851 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 9091 кубометрів відходів бункерами.
– Успішний контрнаступ військ Збройних сил України та звільнення території Харківщини сприяє тому, що дедалі більше харків’ян повертаються додому, до рідного Харкова. У зв’язку з цим збільшилась кількість побутових відходів, вивезення якого здійснює наше підприємство, а також виникла проблема з під’їзними шляхами до контейнерів. Особистий транспорт харків’ян, припаркований біля будинків, часто заважає проїзду нашої спецтехніки. Я хочу подякувати харків’янам за оплати наших послуг, і прошу звертати увагу автолюбителів на місця паркування свого авто у дворах, щоб воно не ускладнювало проїзд сміттєвозів до контейнерів для збирання твердих побутових відходів, – відзначив директор підприємства Олексій Артикуленко.
Раніше повідомлялось, що з поверненням харків’ян додому в Харкові значно збільшився обсяг побутових відходів, що вивозиться. Обсяг побутових відходів за літні місяці, які вивозить КП «Комплекс з вивозу побутових відходів», зріс більш ніж на 15% у порівнянні з весною.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу
тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured