КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивозить побутові відходи з селища Кулиничі

З селища Кулиничі в повному обсязі підприємство почало вивозити тверді побутові відходити з квітня, після того, як окупантів витіснили на достатню відстань за межі Харкова. Наразі щодня з вулиць селища – Ювілейної, Грищенка, Оскільської, Куліничівської, Крамаренківської та інших, КП «КВПВ» вивозить понад 32 кубометри побутових відходів. За літні місяці обсяги побутових відходів перевищили 2,6 тис. кубометрів і зараз продовжують зростати.
Одна з бригад сміттєвозів, які працюють на цьому маршруті, складається з родини Лугових – батька та сина. Батько, Олександр Горигорович Луговий – водій із більш ніж 30-річним стажем, у КП «КВБО» працює 14 років. Його син Олексій – вантажник, працює на підприємстві понад 2 роки.
24 лютого батько та син як раз були на маршруті, коли пролунали перші вибухи в місті.
– У перший день війни розпочалася канонада. Було страшно – їдеш і не розумієш, прилетить – не прилетить. Дуже багато було вибухів, – згадує Олексій.
Олександр та Олексій Лугові не виїхали з міста, як більшість харків’ян, а продовжили свою роботу, не зупиняли її протягом перших, найважчих для Харкова, місяців війни.
Наразі, коли Збройні сили України зробили значний прорив з деокупації територій Харківської області, чим значно покращили ситуацію в місті, харківяни відчули безпеку та захищеність і почали повертатися до рідного Харкова.
– Оскільки багато харків’ян повернулося додому – побільшало побутових відходів, працювати стало складніше. І машини ставлять на дорогах, заважають проїзду сміттєвозів, – зазначив старший Луговий.
Екіпаж сміттєвозу бажає харків’янам сміливості, не піддаватися паніці, миру та якнайшвидшому закінченню війни.
Раніше повідомлялось, що з поверненням харків’ян додому в Харкові значно збільшився обсяг побутових відходів, що вивозиться. Обсяг побутових відходів за літні місяці, які вивозить КП «Комплекс з вивозу побутових відходів», зріс більш ніж на 15% у порівнянні з весною.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу
тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured