КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» прибирає мікрорайон Олексіївку.

Роботи з вивезення побутових відходів в мікрорайоні Олексіївка в Харкові не зупинялися протягом всього воєнного стану. Щодня з трьох вулиць мікрорайону – проспекту Перемоги, вулиць Людвіга Свободи та Ахсарова вивозиться 285,6 кубометрів побутових відходів. Тільки за літні місяці з Олексіївки було вивезено понад 23,1 тисячі кубометрів.
На цьому маршруті працює бригада у складі водія Олексія Цвєткова та вантажника Олександра Лисякова.
– Коли тільки почалися обстріли, ми з Олександром зупинилися. Подивилися – б’ють наче не по нам. Вирішили продовжити працювати обережно, дотримуючись особистих заходів безпеки, – згадує Олексій Цвєтков, водій із 30-річним стажем, який працює на КП «КВПВ» три роки.
Вантажник Олександр Лисяков працює на підприємстві 10 місяців. У перший день війни навіть не одразу зрозумів, що Харків обстрілюють, що почалися бойові дії. Йому стало остаточно зрозуміло, коли на кухню його квартири прилетіли уламки від снаряда, а під будинком було поранено місцеву мешканку.
Екіпаж, незважаючи на військові дії, на небезпеку, не припинили роботу. За словами працівників КП «КВПВ», у “найгарячіші” військові місяці місцеві жителі гідно оцінили роботу комунальників. Багато хто допомагав їм навантажувати побутових відходів, ділився продуктами харчування, або просто бажав гарного настрою і не потрапити під обстріл.
– Дуже задоволена роботою підприємства. Сміття вивозять регулярно. У перші дні війни хлопці працювали дуже добре та вивозили всі накопичені відходи, – каже місцева мешканка Наталія.
Зараз у цьому мікрорайоні, як і у всьому Харкові, збереглася та сама доброзичлива атмосфера щодо працівників КП «КВПВ». Після зниження інтенсивності обстрілів міста та деокупації більшої частини Харківської області роботи побільшало – мешканці повертаються додому і кількість побутових відходів постійно зростає.
До того ж на цьому маршруті, як і на інших маршрутах, постала спільна проблема – хаотична парковка приватного автотранспорту, що ускладнює під’їзд спецтехніки.
– Безладне паркування особистого автотранспорту на внутрішньобудинкових дорогах серйозно ускладнює нашу роботу. Ми дуже вдячні харків’янам за своєчасну оплату послуги підприємства та просимо їх враховувати специфіку нашої роботи і паркувати свої автомобілі так, щоб не заважати проїзду великогабаритної спецтехніки, – зазначив директор підприємства Олексій Артикуленко.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу
тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube –  “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured