Обличчя Харкова. Олег Євсюков – майстер КП «Комплекс з вивозу побутових відходів»

Олег Олексійович працює на КП «КВПВ» п’ять місяців майстром майстерні з ремонту обладнання, та вже заслужив повагу товаришів по роботі.
Відповідальний, працьовитий, принциповий. Усі доручення виконує сумлінно, швидко та якісно, – охарактеризували його колеги.
О. Єсюков пропрацював в автогосподарстві 30 років. На підприємстві майстер відповідає за ремонт контейнерів, бункерів для збору побутових відходів та іншого обладнання, яке серйозно постраждало внаслідок постійних обстрілів окупантів.
– З початку війни близько 100 контейнерів було знищено і не піддається відновленню. А понад тисячу нам вдалося відновити, і вони знову встановлені на вулицях Харкова, – пояснив Олег Євсюков.
За словами майстра, робота йому подобається – постійна зайнятість, надійний колектив. Умови праці для підприємства постійно поліпшуються. Останнє нововведення – добудовується новий цех для ремонту обладнання. Утеплене приміщення дозволить тепер зручно працювати і в зимові холоди.
Після 24 лютого на деякий час родина О. Євсюкова виїхала з Харкова, а він залишався у місті. В кінці серпня в його родині сталася радісна подія, він став дідусем двійняток – хлопчика та дівчинки.
– Незважаючи на активні бойові дії на Харківщині діти чітко вирішили, що народжували моїх онуків будуть у Харкові, пологи пройшли добре, онуки ростуть та тішать всю нашу родину – радіє Олег Олексійович.
Хобі майстра – футбол. Він давно вболіває за ФК «Металіст» і радіє кожному успіху улюбленої команди. А харків’янам майстер побажав мирного неба, Перемоги та щоб усі скоріше повернулися додому.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу
тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured