“Смачно, майже по-домашньому”. КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» надає своїм працівникам безкоштовні обіди

Рішення надавати гарячі обіди працівникам за кошти підприємства було ухвалено з початку війни. У меню – перші або другі страви, кава та чай зі смаколиками. Причому працівники можуть вибрати із кількох страв. Наприклад, 23 вересня серед перших страв на вибір були традиційний український борщ, суп харчо та суп з фрикадельками. До перших страв можливо додати сметану або майонез та сало- символ кухні українців, до всього обіду – свіжий хліб та різні приправи. Харчування просте, але ситне. Страви готуються в цеху їдальні підприємства, тільки зі свіжих продуктів.
– Нам подобається не лише смачно приготовлена їжа, як вдома, але й ставлення до нас керівництва підприємства. Ми бачимо, що про нас піклуються, – зазначили працівники підприємства, які на цей момент перебували у їдальні.
– Я працюю в КП «КВПВ» рік, раніше працював на багатьох інших підприємствах, але ніде не бачив безкоштовних обідів, – розповів один із вантажників.
– Безкоштовне гаряче харчування для працівників за рахунок підприємства було організовано з початком війни. Люди працюють з самого ранку і до вечора, у найскладніших умовах. Першими обідають ті, хто виконує важку фізичну роботу – водії, вантажники та слюсарі авторемонтних майстерень, потім – управлінський персонал. Після закінчення війни ми плануємо продовжити надання безкоштовних обідів працівникам підприємства, – зазначив директор підприємства Олексій Артикуленко.
За словами директора соціальна допомога працівникам не обмежується лише безкоштовним харчуванням. Тим, чиє житло постраждало під час обстрілів, надається матеріальна допомога. За потреби надається транспорт для перевезення їх речей. Після закінчення війни планується видавати безвідсоткові кредити та разом із профспілкою організувати відпочинок для дітей працівників на пільгових умовах.
Раніше повідомлялося, що роботи з вивезення побутових відходів в мікрорайоні Олексіївка в Харкові не зупинялися протягом всього воєнного стану. Щодня з трьох вулиць мікрорайону – проспекту Перемоги, вулиць Людвіга Свободи та Ахсарова вивозиться 285,6 кубометрів побутових відходів.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.
Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт ВПЗ та РС
тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured