“Зручно для всіх”. КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» здійснює перевезення своїх працівників на роботу та з роботи комфортабельним автобусом

З метою підтримки безперервної роботи підприємства, для забезпечення життєдіяльності міста Харкова в умовах воєнного стану здійснюється перевезення працівників КП «КВПВ» на роботу та з роботи автобусом.
Автобус розпочинає свій рух о 6.30 та прямує по встановленому маршруту. До 8.00 години автобус прибуває до підприємства. Після роботи, о 17.00 годині, працівників тим же маршрутом доставляють додому. Автобус брендований у кольори та логотипи підприємства, що робить його добре помітним у загальному міському потоці. Графік руху узгоджений безпосередньо з працівниками підприємства.
Маршрут проходить через віддалений мікрорайон – “Горизонт”, прямує з мікрорайону Салтівка, також маршрут проходить через пр. Героїв Харкова, пр. Героїв Сталінграда, мікрорайони Одеська та Комунальний ринок. Крім того, ще один службовий мікроавтобус курсує від мікрорайону Олексіївка через Павлове Поле, центр, Холодну Гору та Південний вокзал.
– Маршрут досить довгий, охплює багато районів міста. Наповнюваність автобуса залежить від погоди, вечірній рейс збирає більше пасажирів, ніж ранковий, оскільки деякі водії та вантажники починають працювати раніше початку руху автобуса, тому добираються до роботи самостійно, – повідомив Юрій Гавриленко, водій автобуса.
– Користуюся цим автобусом з першого дня, маршрут для мене дуже зручний – встановлена зупинка практично біля будинку, з комфортом приїжджаю до самого підприємства, – повідомив Микола Москальов, слюсар.
– Чудово! Автобусом їжджу постійно, це дуже зручно. Особливо в погану погоду, – зазначив Сергій Іванченко, автослюсар.
– Їжджу цим автобусом щодня на роботу і додому. Раніше я діставалася до роботи тролейбусом і метро, а тут швидше та зручніше, бо без пересадок, – поділилася враженнями Тетяна Жилкіна, заступник головного бухгалтера.
Автобус має інформаційні матеріали, серед яких особистий телефон директора підприємства та інша корисна інформація.
– Автобус з’явився на підприємстві завдяки нашому меру Ігорю Терехову, і зараз користується у колективі великим попитом. Зручно для всіх. Особисто я зацікавлений, щоб всі вчасно приїжджали на роботу і з гарним настроєм, – пояснив директор підприємства Олексій Артикуленко. – При цьому службовий автобус для працівників з можливістю безкоштовно проїзду на роботу та з роботи – це лише один із пунктів нашої програми посилення соціального захисту працівників підприємства. Сюди також входить безкоштовне харчування у їдальні, виділення матеріальної допомоги працівникам, чиє житло постраждало від обстрілів, допомога у перевезенні речей. У планах – літнє оздоровлення дітей за рахунок підприємства, видача кредитів, а також організація власного гуртожитку.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар, тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured