З 22 по 28 вересня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 48,6 тисяч кубометрів відходів всіх видів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові.
З 22 по 28 вересня було вивезено 40420 кубометрів твердих побутових відходів, 3144 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 5098 кубометрів відходів бункерами.
– Наші працівники продовжують свою щоденну роботу на благо харків’ян, вивозять побутові відходи та роблять наше місто чистішим. Для того, щоб ця робота була продуктивнішою, на підприємстві організовано безкоштовне гаряче харчування, насамперед для тих, хто зайнятий фізичною працею – водіїв, вантажників, слюсарів. А також, завдяки Харківському міському голові Ігорю Терехову, організовано безкоштовне перевезення наших працівників на роботу та з роботи на комфортабельному автобусі. Хочу в черговий раз подякувати харків’янам, які своєчасно оплачують наші послуги та підтримують роботу підприємства у цей важкий час, – зазначив директор підприємства Олексій Артикуленко.
Раніше повідомлялось, що з 15 по 21 вересня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 42,9 тисяч кубометрів відходів всіх видів.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар, тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured