Не тільки робота. Працівники «Комплекс з вивозу побутових відходів» мають можливість емоційного відпочинку біля альпійської гірки

На території КП «КВПВ» було облаштовано «Альпійську гірку» для емоційного відпочинку працівників підприємства. Виклали композицію декоративним камінням, між ним висадили різноманітні рослини та квіти, переважно багаторічні. До композиції додали невеличку криницю, садову фігуру у вигляді собаки, що символізує охорону і захищеність та, на високій жердині, облаштували декоративне гніздо лелек з птахами в ньому – символ любові до рідної землі, Батьківщини, оберіг родинного затишку, добробуту та злагоди.
– Щодня працівники КП «КВПВ» виконують важку і дуже потрібну для міста роботу – вивозять тверді побутові відходи з вулиць і дворів Харкова. Наші працівники, як і всі люди, потребують психологічного та емоційного розвантаження. Альпійська гірка створена саме для такого розвантаження та повністю виконує своє призначення. Адже не тільки роботою живуть працівники, – пояснив мету створення оригінальної композиції директор підприємства Олексій Артикуленко.
За словами директора, всі роботи з облаштування альпійської гірки були виконані підприємством самостійно, працівники з задоволенням і великим інтересом взяли в цьому участь, а тепер старанно доглядають за нею та, час від часу, додають до композиції нові цікаві деталі.
– Серед тих, хто працював над місцем відпочинку КП «КВПВ», мені хотілося б виділити Людмилу Білоус, Ніну Мальцеву, Андрія Константинова та Ларису Глушач. Завдяки їх праці композиція вийшла дуже привабливою, стильною та тематично завершеною, – зазначив Олексій Артикуленко.
Раніше повідомлялося, що КП «КВПВ» постійно дбає про посилення соціального захисту своїх працівників. Зокрема, на підприємстві працює їдальня, де працівникам надається безкоштовне харчування. Крім того, вийшов на маршрут комфортабельний відомчий автобус, який доставляю працівників підприємства на роботу та з роботи відповідно до маршруту.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар, тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured