КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» прибирає центр Харкова

Побутові відходи вивозяться підприємством із центру Харкова з перших днів війни. Щоденний обсяг ТПВ тільки з вулиць Сумської та Пушкінської становить 1,4 тисячі кубометрів, і лише за літні місяці звідти було вивезено понад 37,6 тисячі сміття.
На маршрути в центр міста на вулиці Сумська, Пушкінська, Університетська, Весніна та прилеглі до них вулиці виходить кілька екіпажів сміттєвозів. Серед них – бригада водія Віталіка Усика та вантажника Олексія Нестерова.
Віталій Усік працює на підприємстві чотири роки, на маршруті – з початку війни. Загальний водійський стаж близько 27 років. Колективом, в якому він працює, та роботою водій задоволений, незважаючи на її складності та особливості у воєнний час. Такої ж думки і Олексій Нестеров, який почав працювати на підприємстві у березні.
Обидва працівники небагатослівні. Згадують, як у середині березня, у районі парку Горького, вони потрапили під обстріл.
– Зупинили роботу, поїхали до гаража, а коли обстріл припинився – повернулися на маршрут, – повідомив Нестеров.
– Зараз нам працювати набагато легше, ми вже звикли і до об’ємів роботи, і до щоденних обстрілів міста, не так страшно, працюємо на благо міста, – прокоментував Віталій Усик.
За словами екіпажу сміттєвозу, ставлення громадян до комунальників з початком війни суттєво покращилося і зберігається таким і зараз.
– Ми хочемо побажати харків’янам мирного неба, щастя, щоб війна скоріше закінчилася, – зазначили працівники КП «КВПВ».
Раніше повідомлялося, що на території КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» було облаштовано «Альпійську гірку» для емоційного відпочинку працівників підприємства. Всі роботи з облаштування композиції були виконані підприємством самостійно, працівники з задоволенням і великим інтересом взяли в цьому участь.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар, тел.067-317-06-37
 
Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube –  “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured