З 29 вересня по 5 жовтня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 45,9 тисяч кубометрів відходів всіх видів.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові.
З 29 вересня по 5 жовтня було вивезено 38350 кубометрів твердих побутових відходів, 2924 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 4699 кубометрів відходів бункерами.
Крім того підприємство продовжує роботу з вивезення опалого листя, яке, на відміну від звичайних побутових відходів, збирається у спеціальні компостні ями.
– Зі збільшенням кількості харків’ян, які повертаються до міста, збільшилась і кількість особистого автотранспорту. Зараз для нашого підприємства стало критичною проблемою безладне паркування власних автомобілів у дворах багатоквартирних будинків. Нашим сміттєвозам та іншій спецтехніці стає все складніше під’їжджати до контейнерів для збирання ТПВ. Тому я прошу автолюбителів поважати нашу роботу та паркувати свої автомобілі з огляду на необхідність проїзду спецтехніки, – зазначив директор підприємства Олексій Артикуленко.
Раніше повідомлялось, що з 15 по 21 вересня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 42,9 тисяч кубометрів відходів всіх видів.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар, тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured