КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» наводить порядок у Харкові, незважаючи на ракетні обстріли

Побутові відходи з вулиць Новгородська, Динамівська, Мінська, Рязанська вивозяться з перших днів воєнного стану. Щоденне вивезення ТПВ з цих вулиць становить 31 кубометр, а за три останні місяці з цих маршрутів працівники підприємства вивезли понад 2,6 тисячі кубометрів побутових відходів.
10 жовтня окупанти в черговий раз здійснили ракетні обстріляли Харкова. В частині міста, де пролунали вибухи, працювала бригада сміттєвозу у складі водія Сергія Шепітька, вантажників Максима Кукушкіна та Володимира Журавльова.
Сергій Шепітько працює на підприємстві з 2006 року, водійський стаж понад 33 роки. Робота йому подобається. Перші тижні з початку війни водій був на дачі в Кам’яній Ярузі, не міг виїхати, з першою можливістю повернувся до роботи.
За словами С. Шепітько, під час роботи йому довелося пережити досить неприємні моменти, коли поряд починалися обстріли – у районі Павлового поля, проспекту Науки, готелю “Харків”. Робота в ці моменти зупинялася, коли ставало безпечно працювати екіпаж сміттєвозу знову виїжджав на маршрут.
Максим Кукушкін, працює на підприємстві півроку. Під час роботи за кілометр від нього були прильоти.
– Страшно, непередбачувано. Ховалися під бетонну споруду, а коли небезпека минала відновлювали роботу, – згадує Максим.
Другий вантажник, Володимир Журавльов, почав працювати на підприємстві після того, як окупанти захопили м. Вовчанськ. До війни він займався бджільництвом, та окупанти знищили його пасіку. Дуже працьовитий, виїжджає на різні маршрути, в найнебезпечніші райони міста.
– Ми намагаємося допомогти мешканцям. Якщо вже від’їхали від місця збору побутових відходів та бачимо, що хтось не встиг дійти до контейнера, зупиняємось та забираємо у людей пакети зі сміттям, – зазначив Володимир.
За словами працівників підприємства, ставлення місцевих жителів до них дуже хороше. У найважчі дні харків’яни, коли бачили на вулиці працюючий сміттєвоз, зустрічали працівників якоюсь мірою, «як героїв», підходили та дякували за роботу.

– Як повідомив 10 жовтня наш мер Ігор Терехов, ракетними обстрілами російський агресор намагається зламати нашу волю, намагається зробити так, щоб люди не могли нормально жити. Але ми, незважаючи ні на що, продовжуємо роботу на благо харків’ян, – наголосив директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко.
Раніше повідомлялось, що з 29 вересня по 5 жовтня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 45,9 тисяч кубометрів відходів всіх видів
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар, тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured