#Обличчя Харкова. Михайло Дейкун та Анатолій Крижанський – працівники КП «Комплекс з вивозу побутових відходів»

Водій Михайло Дейкун та вантажник Анатолій Крижанський зараз працюють на маршруті у районі ХТЗ, зазвичай разом. Вони приблизно одного віку, довгий час працюють на підприємстві: Михайло– 15 років на різних типах спеціального автотранспорту, Анатолій – 17 років.
Війна застала друзів вранці 24 лютого під час роботи у Шевченківському районі міста.
– Почули постріли, подумали, що хтось пускає феєрверк. Потім зрозуміли, що то були ворожі ракети. Вирішили припинили роботу, однак через деякий час продовжили виконувати свої обов’язки, незважаючи на паніку людей в місті, – згадує А. Крижанський.
Від обстрілів постраждало майно М. Дейкуна, згорів його власний автомобіль, який він купив як раз перед війною.
Про свою роботу та її специфіку товариші розповідають просто.
– Робота мені подобається. Харків’яни дякують нам за роботу, таке ставлення підіймає настрій –зазначив М. Дейкун.
– За стільки років праці вантажником я звик до такої фізично важкої роботи, здається, що це звичайна робота, без особливостей, – зазначив А. Крижанський.
Свій колектив працівники КП «КВПВ» охарактеризували як дружній та надійний. В будь-якій ситуації завжди можна розраховувати на допомогу товаришів по роботі. Михайла та Анатолія колеги дуже поважають.
Наявна в місті загроза обстрілів, та постійні повітряні тривоги не зупиняють екіпаж сміттєвозу від виконання своїх обов’язків.
– Ми і в перші дні війни працювали без страху, а зараз стали сміливішими, ми відчуваємо дух Перемоги – сміються працівники.
У вільний від роботи час А. Крижанський займається вихованням онуків. При можливості грає у настільний теніс, цю гру дуже полюбляє. Хобі М. Дейкуна – гриби та риболовля. Через війну цього сезону він не виїжджав ні на “тихе полювання”, ні на риболовлю, але дуже сподівається, що незабаром війна закінчиться і він знову зможе зайнятися улюбленими видами відпочинку.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар, тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured