КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» наводить лад у мікрорайоні Залютіне

Побутові відходи з вулиць мікрорайону Залютине – Золочівська, Залютинська, Табірна, Докучаєва та інших вивозиться з перших днів війни. В ті дні, коли агресор наносив ракетні та артилерійські удари по цьому мікрорайону, робота призупинялася, але не припинялася.
Нещодавній обстріл підстанції на Залютиному застав бригаду сміттєвозу у складі водія Сергія Стороженка та вантажника Віталія Лиховченка на маршруті. Екіпаж від’їхав на безпечну відстань, до найближчого сховища, а коли ситуація нормалізувалася, знову повернувся до роботи.
С. Стороженко працює на підприємстві 2 роки, водійський стаж 10 років, В.Лиховченко працює вантажником 3 роки. Обидва – харків’яни. Маршрути, на які вони виїжджають, різні, залежно від потреб підприємства – від Північної Салтівки та П’ятихаток до Сонячного та Залютіна.
З початку війни неодноразово потрапляли під обстріл.
Якось, у перші дні війни, в районі вулиці Клочківська, машину Сергія прошило осколками – лобове скло, дзеркала. Віталій же вранці 24 лютого опинився на маршруті на Залютине, і дуже добре запам’ятав цей день, коли почалися обстріли та пролунали перші вибухи з боку міста Чугуєва. Однак усі небезпеки війни не змінили ставлення товаришів до своєї праці та рідного міста – роботу вони не покинули, з Харкова не виїхали та виїжджати не збираються.
Харків’яни бачать, як сумлінно працюють працівники КП «КВПВ», та гідно оцінюють їх роботу. Сергій Стороженко та Віталій Ліховченко зазначили, що ставлення місцевих жителів до працівників сміттєвозів змінилося на краще.
– Зараз ставлення харків’ян до працівників нашого підприємства дуже добре. Якщо раніше висловлювали претензії до шуму машин, то тепер усі більш ввічливі, завжди вітаються і дякують за роботу, – зазначив Сергій.
Харків’янам працівники бригади бажають насамперед терпіння та віри у нашу Перемогу, щоб усі ми ці труднощі подолали.
Зазначимо, що у мікрорайоні Залютіно встановлено 116 сміттєвих контейнерів. Щоденне вивезення становить 108,46 кубометрів. За липень, серпень, вересень «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло з цього маршруту понад 8,7 тисячі кубометрів різного виду побутового сміття.
Раніше повідомлялося, що у Харкові з 6 по 12 жовтня було вивезено 35730 кубометрів твердих побутових відходів, 3442 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 5428 кубометрів відходів бункерами. Продовжується вивезення опалого листя.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар, тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured