Обличчя Харкова. Євген Гур’єв – в.о. начальника автоколони №1 КП «Комплекс з вивозу побутових відходів»

Євген Гур’єв працює на підприємстві з 2006 року, розпочав з посади автослюсаря. За 16 років пройшов трудовий шлях до керівника середньої ланки. Тому весь виробничий процес він знає добре, не з чуток, а зсередини, фактично на всіх етапах. І з початком війни всі ці знання йому стали в нагоді, як і решті працівників підприємства.
– З початком війни працювати стало складніше, більше доводилося думати про особисту безпеку через постійні обстріли міста. Загалом наші хлопці молодці, завжди працювали на совість і роботу не припиняли, – згадує Євген Михайлович.
В.о. начальника автоколони зазначає, що всі його підлеглі працюють як єдиний згуртований колектив.
– У нас на підприємстві налагоджений чіткий виробничий процес, ми працюємо, не зупиняючись. Велика подяка нашому керівнику та меру Ігорю Терехову, які допомогли нам організувати роботу з безпечними умовами праці. Кожен з нас розуміє, що ми виконуємо важливу роботу, – сказав Євген Гур’єв.
Коли харків’яни почали масово повертатися до міста виникла нова проблема – хаотичне паркування особистого автотранспорту жителів міста. Таке паркування заважає проїзду спеціалізованого транспорту. Як всі працівники підприємства про наявність цієї проблеми зазначає і Є. Гур’єв.
В юності працівник КП «КВПВ» займався спортом, бойовими мистецтвами. З початком війни можливостей зайнятися спортом поменшало, але після нашої перемоги Євген Михайлович розраховує знову відновити тренування.
– Миру та щастя харків’янам, виконання бажань та удачі! – побажав Євген Гур’єв.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар, тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured.