КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує працювати та вивозити побутові відходи в м. Харкові

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів в Харкові. Одним з напрямків роботи підприємства є збирання та вивезення твердих великогаборитних побутових відходів. Такі відходи збираються у спеціальні контейнери-бункери.
– Контейнери-бункери для збирання великогабаритних побутових відходів встановлюються у всіх районах міста відповідно до графіку, погодженого з районними адміністраціями Харківської міської ради. Такі контейнери заповнюються дуже швидко, інколи навіть за кілька годин, оскільки користуються попитом через великим об’єм місткості, – пояснив в.о. начальника автоколони №1 Євген Гур’єв.
За час військового стану від обстрілів постраждало багато контейнерів-бункерів та євро- контейнерів об’ємом1,1 м3, що належать підприємству.
– Контейнери-бункери, які менше постраждали в результаті обстрілів, ми відновлюємо, ті, що не підлягають відновленню – замінюємо на інші, –пояснив Є. Гур’єв.
– Ініціатива нашого підприємства для харків’ян, чиє житло постраждало внаслідок обстрілів окупантів — можливість безкоштовного замовлення контейнера – бункера, який надається мешканцям багатоповерхових будинків та мешканцям приватного сектору міста Харкова, – повідомив директор підприємства Олексій Артикуленко.
За словами О. Артикуленка, у таких випадках час встановлення контейнерів – бункерів визначається спільно з громадянами, які звернулися з таким проханням.
19 жовтня було перевірено, як ведеться така робота у Холодногірському районі. За даними підприємства, побутові відходи контейнерами – бункерами в районі вулиць Волонтерська, Рилєєва, Озерянська та провулка Крутогорського вивозиться з перших днів війни. За місяць вивезення з цих вулиць складає 514 кубометрів. За останні три місяці із цих вулиць було вивезено понад 1,3 тисячі кубометрів великогабаритних відходів.
Раніше повідомлялося, що побутові відходи з вулиць мікрорайону Залютине – Золочівська, Залютинська, Табірна, Докучаєва та інших, вивозиться з перших днів війни. В ті дні, коли агресор наносив ракетні та артилерійські удари по цьому мікрорайону, робота призупинялася, але не припинялася.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар, тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured