З 13 по 19 жовтня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 43,1 тисяч кубометрів відходів всіх видів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові.

З 13 по 19 жовтня було вивезено 34230 кубометрів твердих побутових відходів, 3240 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 5707 кубометрів відходів бункерами.

– Серед останніх ініціатив нашого підприємства –можливість безкоштовного замовлення контейнера – бункера тим громадянам, чиє житло постраждало внаслідок обстрілів. Зі свого боку ми зробимо все можливе, щоб забезпечити комфортність життя у місті, – зазначив директор підприємства Олексій Артикуленко.

Раніше повідомлялось, що побутові відходи контейнерами – бункерами в районі вулиць Волонтерська, Рилєєва, Озерянська та провулка Крутогорського вивозиться з перших днів війни. За місяць вивезення з цих вулиць складає 514 кубометрів. За останні три місяці із цих вулиць було вивезено понад 1,3 тисячі кубометрів великогабаритних відходів.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар, тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured