КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» наводить лад у Шевченківському районі Харкова

Щоденне вивезення побутових відходів із трьох вулиць Шевченківського району – Клочківської, 23 серпня та Олексіївської, становить близько161 кубометрів. За три останні місяці спецтехнікою підприємства з цих вулиць було вивезено понад 12 тисяч кубометрів побутових відходів.
Потрібно відзначити, що прибирання вищевказаних вулиць підприємство не припиняло навіть у найважчі перші дні та місяці війни. 24 жовтня за цим маршрутом працювала бригада у складі водія Романа Пісклова та вантажника Ігоря Біленського.
1 березня, працюючи на маршруті, Роман потрапив під обстріл з “Ураганів”.
– Це було в районі Книжкового ринку. В результаті обстрілу було пошкоджено піддон та двигун сміттєвоза. Я припинив роботу та поїхав ремонтувати спецавтотранспорт. Після ремонту знову повернувся до роботи, – згадує Роман Пісклов.
Сам він на щастя не постраждав.
“Такого не забудеш”, – сміється водій, який пропрацював на підприємстві близько 15 років.
Незважаючи на хаотичні обстріли Харкова, що відновилися, екіпаж сміттєвозу роботу припиняти не збирається. Р. Пісклов та І. Біленський відчувають відповідальність за результати своєї праці. Робота їм подобається, а серед її особливостей обидва виділили злагоджений та надійний колектив підприємства.
– Колектив дуже подобається. Усі доброзичливі, працьовиті та відповідальні. Завжди можна розраховувати на допомогу, – зазначив Ігор Біленський.
Раніше повідомлялося, що 19 жовтня було перевірено, як ведеться робота з вивезення великогабаритних відходів у Холодногірському районі. За даними підприємства, побутові відходи контейнерами – бункерами в районі вулиць Волонтерська, Рилєєва, Озерянська та провулка Крутогорського вивозиться з перших днів війни.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар, тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured