До Дня автомобіліста і дорожника. Водії та спецавтотехніка – “золотий фонд” КП «Комплекс з вивозу побутових відходів»

30 жовтня – День автомобіліста і дорожника України. Основу роботи КП «КВПВ» складає спеціалізована автомобільна техніка та водії, без яких підприємству не можливо виконувати свою основну функцію – підтримання чистоти та порядку у Харкові.
Наскільки значуща його робота для харків’ян та міста чудово розуміє та усвідомлює водій сміттєвозу Олег Циганенко. На підприємстві він працює майже 30 років. За ці роки О. Циганенко освоїв різні типи важкої спецавтотехніки і зараз є одним із найдосвідченіших та найшанованіших працівників підприємства.
– Я, разом зі своїми друзями, прийшов працювати на підприємство у 1993 році. У нас дружний, надійний колектив в якому я завжди можу розраховувати на підтримку та допомогу. Ми як велика дружня родина, – розповів Олег Анатолійович.
Перший день війни застав водія на маршруті у Новобаварському районі.
– Спочатку було страшно, незрозуміло як себе поводити в такій ситуації, складно працювати, однак роботу не припиняли. Згодом стало легше, оскільки з’явився досвід роботи в критичних ситуаціях, – згадує працівник КП «КВПВ».
Будучи харків’янином, водій наголошує на зміні ставлення, з боку мешканців міста до працівників підприємства, на краще.
– Як почалася війна, люди змінилися, інакше почали ставитися. Вітають, намагаються сказати кілька добрих слів. Кажуть – “Молодці. Дякую, що нас та наше місто підтримуєте”, – зазначає О. Циганенко.
Всім автомобілістам працівник підприємства передає традиційне побажання водія – «ні цвяха, ні жезла».
30 жовтня своє професійне водійське свято більшість водіїв підприємства зустрінуть, як завжди, на маршрутах.
– Свято День автомобіліста і дорожника буде для нашого підприємства звичайним робочим днем, оскільки ми працюємо безперебійно з урахуванням вихідних і святкових днів, часто при несприятливих погодних умовах: дощ, снігопад, ожеледі. Намагаємося, щоб наше місто стало чистішим. Професійне свято відзначимо увечері, після роботи, в своєму родинному колі або з друзями, – пояснив директор підприємства Олексій Артикуленко.
За словами директора, рівень водіїв КП «КВПВ» дуже високий.
Сьогодні соціальний захист трудового колективу – один із ключових турбот адміністрації підприємства. Підтримка у належному технічному стані спецавтотехніки, її своєчасний ремонт та заміна також знаходиться у центрі постійної уваги керівництва підприємства.
– Для забезпечення чистоти в місті Харків у розпорядженні підприємства є потужна технічна база та спецтехника, що включає автотранспорт стандарту ЄВРО-5: сміттєвози та бункеровози марки Ford Cargo, сміттєвози IVECO, телескопічні навантажувачі Manitou. Щодня на маршрути виходить 140-150 одиниць спецтехніки, тож свято-святом, але робота не зупиняється. Водії, вантажники, слюсарі, шиномонтажники, всі, хто пов’язаний з спецавтотехнікою, та сама спецавтотехніка – основа підприємства, наш «золотий фонд». Харківський міський голова Ігор Терехов надає нашому підприємству колосальну допомогу, починаючи від закупівлі автозапчастин, паливно-мастильних матеріалів, виділення грошових коштів для виплати заробітної плати працівникам підприємства. А ми в свою чергу намагаємося не підвести харків’ян. Сьогодні наші водії – найнадійніші, найсміливіші. Хочу їм побажати спокійних та безпечних доріг, а харків’янам — цінувати працю наших працівників, – побажав Олексій Артикуленко.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар, тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured