КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» наводить порядок у Холодногірському районі міста Харкова

Побутові відходи з Холодногірського району міста – вулиць Рилєєва, Озерянської, Іллінської, провулка Кульбицького та інших вивозиться з перших днів війни. Добове вивезення побутових відходів з цих вулиць становить 18,4 кубометрів, а за три останні місяці з вказаних вулиць підприємство вивезло близько 1,5 тисячі кубометрів побутових відходів.
На цьому маршруті працює бригада сміттєвозу КП «КВПВ» у складі водія Сергія Бокова та вантажника Олександра Гуріна. Обидва харків’яни. С. Боков працює на підприємстві 17 років, О. Гурін – рік.
Перші дні війни застали працівників підприємства на маршруті. Під час роботи обидва неодноразово потрапляли до району обстрілів.
– Звісно обстріли міста – це страшно, особливо коли розумієш, що твій маршрут проходить через райони постійних обстрілів. Попри небезпеку ми швидко адаптувалися до роботи в таких умовах – згадують колеги.
Сьогодні, під час збільшення кількості обстрілів Харкова і наявну небезпеку під час праці, водій і вантажник продовжують працювати, розуміючи наскільки чистота міста важлива для харків’ян. Крім того, за їхніми словами, колектив КП «КВПВ» дуже дружній та надійний, а праця працівників вчасно і добре оплачується.
– Ми хочемо побажати харків’янам миру та благополуччя, і всім нам перемоги, – зазначив екіпаж сміттєвозу.
Раніше повідомлялося, що 30 жовтня – День автомобіліста і дорожника України. Основу роботи КП «КВПВ» складає спеціалізована автомобільна техніка та водії, без яких підприємству не можливо виконувати свою основну функцію – підтримання чистоти та порядку у Харкові.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар, тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured