КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» було відкрито майстерню з обслуговування та ремонту обладнання

В майстерні вже працюють робітники, які займаються обслуговуванням та ремонтом контейнерів для збирання побутових відходів. Тепер ремонтні роботи – зварювання, фарбування, рихтування, розбір та збір обладнання – ведуться не на відкритому просторі, а в закритому, зручному для роботи, сухому та комфортному приміщенні. Це сприяє покращенню роботи працівників майстерні. Приміщення майстерні було збудовано та підготовлено для роботи власними силами підприємства з використанням матеріалів від зруйнованих будівель.
Насамперед у майстерні ремонтуються контейнери для вивезення ТПВ.
– Основні операції під час здійснення робіт – ремонт пружин відкидного механізму, кришки та коліс контейнера. З відкриттям майстерні працювати стало краще – ми захищені від дощу та вітру, працюємо в нормальних умовах, – повідомив слюсар Олександр Олександров, який працює на підприємстві понад 45 років.
– У середньому за тиждень ми упорядковуємо близько 25 контейнерів різних типів. Основні ушкодження – природне зношування обладнання, корозія, вм’ятини. Також продовжують привозити контейнери, які були пошкоджені внаслідок обстрілів з вулиць Дружби Народів, Леся Сердюка, Метробудівників. Частину таких контейнерів ми відновлюємо, а частина відновленню не підлягає, – повідомив майстер Олег Євсюков.
Після розбору завалів будівель в мікрорайоні Північної Салтівки, селищ Жуковського, П’ятихаток та Рогані пошкоджені контейнери для збирання побутових відходів привозять до КП «КВПВ».
– Тут ви можете бачити один із 12 контейнерів, які знаходилися на Північній Салтівці. Він більш-менш зберігся, а решта 11 не підлягають відновленню – перекручені, розірвані. А цей, весь у пробоїнах, ми зможемо відновити – відрихтуємо пробоїни, “підклеїмо”-заваримо з внутрішньої сторони. З 24 лютого було пошкоджено близько тисячі контейнерів – четверта частина всіх контейнерів підприємства, – пояснює Віктор Верчик, начальник майстерні з ремонту обладнання.
За словами Віктора Вєрчика, нова майстерня підприємству дуже потрібна, згодом в ній буде проведено опалення, щоб працівникам було комфортніше працювати.
Будівництвом цієї майстерні оновлення виробничої бази підприємства не обмежується.
– Ми зараз розпочали будівництво ангару на 4 машиномісця, відкриття якого планується до Нового Року. В ньому буде здійснено ремонт сміттєвозів та бункеровозів з відкидними кабінами та кузовами на повну висоту. Наразі така спецтехніка ремонтується на відкритому просторі. Це незручно, ускладнює ремонт та затягує час ремонту. Після завершення будівництва ангару робота підприємства значно покращиться, – розповів директор підприємства Олексій Артикуленко.

Фото – Василь Голосний.

Раніше повідомлялось, що прибирання опалого листя у Харкові ведеться екологічним та ефективним способом.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар, тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured