З 28 жовтня по 3 листопада КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 43,5 тисяч кубометрів відходів всіх видів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові.
З 28 жовтня по 3 листопада було вивезено 35055 кубометрів твердих побутових відходів, 3613 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 4853 кубометрів відходів бункерами.
– Незважаючи на складну військову ситуацію продовжується покращення матеріальної база підприємства. Нещодавно було відкрито майстерню з обслуговування та ремонту обладнання. Завдяки цій майстерні працівникам комфортніше працювати, що сприяє покращенню їх роботи та швидшому її виконанню – зазначив директор підприємства Олексій Артикуленко.
За словами директора, продовжується будівництво великого ангару на 4 машиномісця в якому буде здійснено ремонт сміттєвозів та бункеровозів з відкидними кабінами та кузовами на повну висоту.
Раніше повідомлялось, що прибирання опалого листя у Харкові ведеться екологічним та ефективним способом. Двірники збирають опале листя у великі купи у дворах та парках, а подальше їх вивезення здійснюється працівниками КП «КВПВ».
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар, тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured