КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує прибирати центр Харкова

За останні три місяці з вулиць Сумської, Пушкінської та Гіршмана працівниками підприємства було вивезено майже 8 тисяч кубометрів побутових відходів. Щодня з вказаних вулиць вивозиться в середньому 74,25 кубометрів твердих побутових відходів.
8 листопада на цьому маршруті працювала бригада сміттєвозу у складі водія Олега Лисака та вантажника Віктора Сольського. Маршрут проходить через центр міста та, незважаючи на інтенсивний транспортний потік і припарковані вздовж вулиць автомобілі, свою роботу працівники підприємства виконують швидко, ретельно та акуратно.
– Я працюю на підприємстві 6 років. 24 лютого також вийшов працювати. Коли ворог обстріляв ракетами будівлю облдержадміністрації на Сумській, я перебував на роботі в районі вулиці Мироносицької. Перечекав якийсь час, знову продовжив працювати та збирати сміття, – згадує Олег Лисак.
Незважаючи на небезпеку, що зберігається у Харкові на теперішній час, Олег Лисак, та його напарник Віктор Сольський, залишати роботу не збираються. За оцінками працівників, на підприємстві гарна атмосфера в колективі, зручні умови роботи, відчувається турбота керівництва про своїх працівників.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар, тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured