#Обличчя Харкова. Олександр Олександров – слюсар КП «Комплекс з вивозу побутових відходів»

Олександр Олександров працює у КП “КВПВ” 45 років, з 1976 року. Спочатку працював водієм, потім став слюсарем майстерні з ремонту обладнання.

Війну зустрів на своїй дачі, за Харковом.

– Три місяці сидів у льоху ховаючись від обстрілів. Дача була зруйнована окупантами, машину вони викрали, – згадує працівник КП “КВПВ”.

Як тільки представилася можливість, О. Олександров повернувся на роботу, і зараз ремонтує контейнери для збирання твердих побутових відходів та інше обладнання підприємства.

О.Олександрова на роботі цінують, його роботою задоволені. У свою чергу, як один із найдосвідченіших працівників підприємства, слюсар має можливість порівняти, як підприємство змінилося за ці роки і, зокрема, з початку війни.

– Незважаючи на війну наше підприємство розвивається, оновлюється ремонтна база, майстерні та техніка, – зазначив Олександр Миколайович.

О. Олександров впевнений, що така тенденція збережеться у роботі підприємства і надалі.

– Хотілося б побажати всім харків’янам скоріше повернутися до нормального життя, без війни. Щоб настав мир та возз’єдналися сім’ї, яких розлучила агресія РФ, – побажав працівник КП “КВПВ”

 

Фото — Василь Голосний.

 

Раніше повідомлялося, що КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» було відкрито майстерню з обслуговування та ремонту обладнання. Тепер ремонтні роботи – зварювання, фарбування, рихтування, розбір та збір обладнання – ведуться не на відкритому просторі, а в закритому, зручному для роботи, сухому та комфортному приміщенні.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар, тел.067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube –  “KVВO Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured