З 3 листопада по 9 листопада КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 44,7 тисяч кубометрів відходів всіх видів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові.

З 3 листопада по 9 листопада було вивезено 34845 кубометрів твердих побутових відходів, 4274 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 5868 кубометрів відходів бункерами. Також триває вивезення опалого листя.

– Наше підприємство продовжує дбати про чистоту у Харкові. Зараз ми оновлюємо нашу виробничу базу, ремонтуємо контейнери для збирання побутових відходів та інше обладнання, готуємо спецтранспорт до зими, вивозимо опале листя – все це заради харків’ян. Хочу подякувати харків’янам за своєчасну оплату наших послуг та попросити не перегороджувати у дворах особистими автомобілями проїзд нашої спецтехніки, – зазначив директор підприємства Олексій Артикуленко.

Раніше повідомлялось, що КП «КВПВ» було відкрито майстерню з обслуговування та ремонту обладнання. Також продовжується будівництво великого ангару на 4 машиномісця в якому буде здійснюватися ремонт сміттєвозів та бункеровозів з відкидними кабінами та кузовами на повну висоту.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured