КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує встановлення контейнерів на “червоних лініях”

З ініціативи підприємства та за погодженням з районною владою для мешканців приватного сектору міста Харкова, на так званих «червоних лініях», продовжується встановлення контейнерів для збирання побутових відходів. Мета встановлення – упорядкувати та спростити збір побутових відходів. Мешканці приватного сектору такою формою збору побутових відходів дуже задоволені, оскільки контейнери встановлені на спеціальних бетонних майданчиках, віддалених від приватних будинків та забезпечують більш надійну безпеку пакетів з побутовими відходами, чистоту. Це зручний спосіб збирання та вивезення побутових відходів та дотримання санітарно-екологічних норм в місті.
– По проспекту Героїв Сталінграда, Салтівському шосе, вулицях Академіка Павлова, Польовій, провулку Золотому вже встановлено 150 сучасних пластикових євроконтейнерів для збирання побутових відходів з розміщенням на них логотипу та контактних даних підприємства. Вивезення побутових відходів здійснюється залежно від наповнюваності контейнерів, – повідомив Євген Гулий, заступник начальника автоколони.
Раніше повідомлялося, що з 3 листопада по 9 листопада КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 44,7 тисяч кубометрів відходів всіх видів.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured