Обличчя Харкова. Анатолій Стариков – зварювальник автоколони КП «Комплекс з вивозу побутових відходів»

Анатолій Іванович – харків’янин, на КП «КВПВ» працює близько 10, загальний трудовий стаж понад 48 років.
Основною діяльність А. Старикова є зварювальні роботи під час ремонту спецтехніки та обладнання. Маючи великий досвід роботи в галузі ремонту автоустаткування та автотехніки, також виконує інші роботи, пов’язані з ремонтом – рихтування, токарні та слюсарні роботи.
– Працюю з автотехнікою давно і мені це подобається, тому виконую всі роботи пов’язані з ремонтом спецтехніки та обладнання на підприємстві, – просто розповідає про свою роботу А. Стариков.
Робота Анатолію Івановичу подобається, він відчуває свою необхідність для підприємства в такий тяжкий час. У колективі, який майстер на всі руки охарактеризував, як “чудовий”, він має постійну підтримку та заслужену повагу.
– 24 лютого війна застала мене на шляху до роботи. Почув перші вибухи та поспішив на підприємство, не панікував. Зрозумів, що працювати все одно потрібно, незважаючи на ситуацію, сподівався, що через декілька днів все повернеться до норми – згадує А. Старіков.
У вільний час працівник КП любить читати художню літературу.
Харків’янам майстер побажав щастя, миру та якнайшвидшого закінчення війни.
Раніше повідомлялося, що КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує прибирати центр Харкова. За останні три місяці з вулиць Сумської, Пушкінської та Гіршмана працівниками підприємства було вивезено майже 8 тисяч кубометрів побутових відходів.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured