Харківська міськрада призначила премії працівникам КП «Комплекс з вивозу побутових відходів»

17 листопада на сесії Харківської міської ради ухвалили рішення про присвоєння премій у 2022 році. Премія заснована у 2009 році, її присуджують щорічно.
Під час воєнного стану премію присудили у такій номінації: “Житлово-комунальне господарство, благоустрій та екологія”
Незважаючи на військові дії, Комунальне підприємство «Комплекс з вивозу побутових відходів», як завжди, забезпечує життєдіяльність та чистоту в місті Харкові, який залишається найбільш екологічно чистим мегаполісом України.
Щодня, незважаючи на артобстріли та повітряну тривогу, незважаючи на можливу небезпеку знаходження у контейнерах для збирання побутових відходів вибухонебезпечних предметів чи їх мінування, працівники підприємства працюють — прості громадяни, які залишилися в Україні, які знають свою справу та роблять її кожен день, з вірою в Україну, з вірою в Перемогу.
Премію присудили наступним працівникам КП «Комплекс з вивозу побутових відходів»:
1. Гладкому Валерію Юрійовичу, водію транспортних засобів автоколони №1 комунального підприємства “Комплекс з вивозу побутових відходів” — 5000 гривень;
2. Циганенку Олегу Анатолійовичу, водію транспортних засобів автоколони №1 комунального підприємства “Комплекс з вивозу побутових відходів” — 5000 гривень;
Премія надається за вагомий вклад у розв’язання соціально-економічних питань та розвиток місцевого самоврядування. Підприємство пишається своїми працівниками.
Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured