З 10 листопада по 16 листопада КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 44,4 тисяч кубометрів відходів всіх видів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові.
З 10 листопада по 16 листопада було вивезено 33760 кубометрів твердих побутових відходів, 4926 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 5720 кубометрів відходів бункерами. Також триває вивезення опалого листя.
– Наше підприємство продовжує дбати про чистоту у Харкові, але зараз виникла проблема пов’язана з тим, що приватні підприємці та організації, не укладаючи договори про надання послуг з поводження з побутовими відходами, здійснюють діяльність і викидають свої виробничі відходи до контейнерів-бункерів встановлених та призначених для збирання побутових відходів звичайних городян. В результаті виходить, що послуги з вивезення побутових відходів оплачують лише мешканці приватних будинків, а по факту контейнери переповнюють своїми виробничими відходами підприємці утворюючи біля контейнерів стихійні звалища, – зазначив директор підприємства Олексій Артикуленко.
За словами директора, це викликає численні скарги харків’ян, які змушені платити ще й за підприємців. А також це додаткове навантаження на КП «КВПВ», оскільки збільшується кількість виїздів спецавтотранспорту.
– Підприємці мають укладати договори про надання послуг з поводження з побутовими відходами з виконавцями, у тому числі й з нами, та своєчасно оплачувати надані послуги. В іншому випадку будуть складені протоколи про адміністративні правопорушення у разі виявлення порушень законодавства у сфері благоустрою за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення відповідно до якої передбачено адміністративну відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу для посадових осіб та громадян-суб’єктів підприємницької діяльності — 1700,00 гривень, – попередив Олексій Вікторович.
Раніше повідомлялось, що КП «КВПВ» було відкрито майстерню з обслуговування та ремонту обладнання. Також продовжується будівництво великого ангару на 4 машиномісця в якому буде здійснюватися ремонт сміттєвозів та бункеровозів з відкидними кабінами та кузовами на повну висоту.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured