КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» наводить лад на вулицях у Холодногірському районі

У Холодногірському районі, по вулицях Малиновського, Чеботарській, Дмитрівській та інших, побутові відходи вивозяться з початку війни без перерви. На цьому маршруті встановлено 19 контейнерів. Щоденне вивезення твердих побутових відходів складає 19,85 кубометрів, а за три останні місяці з цього сектору було вивезено понад 1,6 тисячі кубометрів ТПВ.

21 листопада на цьому маршруті працювала досвідчена бригада КП «КВПВ» у складі водія Юрія Бережного та вантажника Артура Сабіни. Ю. Бережний працює на підприємстві з 2006 року, А. Сабіна — 3 роки.

Війна застала 24 лютого цю бригаду на маршруті. Вони не відразу зрозуміли, що сталося, але не розгубилися і продовжили роботу. Неодноразово під час обстрілів Харкова вони могли потрапити під обстріл, але, як висловився Артур Сабіна, “прильоти були за нами”.

Незважаючи на те, що небезпека зберігається і зараз, свою роботу бригада залишати не збирається. Колективом та ставленням керівництва задоволені. Прохання до харків’ян – з повагою ставиться до праці, яка здійснюється на благо Харкова і, зокрема, звертати увагу на паркування особистого автотранспорту, щоб він не заважав проїзду спецтехніки.

– Також хотілося б, щоб робочий день починався раніше, наприклад з п’ятої ранку, так нам буде зручніше працювати та вивозити сміття, – зазначив Юрій Бережний.

Харків’янам бригада КП «КВПВ» бажає найголовнішого – того, що нам усім зараз найбільше потрібно – мирного неба, якнайшвидшого закінчення війни.

Раніше повідомлялося, що приватні підприємці та організації, не укладаючи договори про надання послуг з поводження з побутовими відходами, здійснюють діяльність і викидають свої виробничі відходи до контейнерів-бункерів встановлених та призначених для збирання побутових відходів звичайних городян.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.
 
Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар, тел. 067-317-06-37
 
Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
 
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
 
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured