КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» просить мешканців приватного сектору Харкова дотримуватись графіків вивезення ТПВ

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує піклуватися про чистоту нашого міста та комфортне життя харків’ян. Але, на жаль, мешканці приватного сектору, не дотримуються графіку вивезення побутових відходів та викидають побутові відходи, гілки та листя в невстановлених для цього місцях, утворюючі несанкціоновані сміттєзвалища. Особливо це помітно на “червоних лініях”.

22 листопада КП «КВПВ» вивезло несанкціоноване сміттєзвалище, що утворилося по пр. Льва Ландау, 162. Слід зазначити, що неподалік, по вул. Івана Камишева, розміщено контейнер-бункер для збирання великогабаритних відходів, тому незрозуміло з яких причин утворилось сміттєзвалище по пр. Л. Ландау.

– Сміттєзвалище, що утворилося з вини мешканців приватного сектору по пр. Льва Ландау, не поодинокий факт у Харкові. Такі випадки почастішали та спостерігаються у різних районах міста. Тому ми попереджаємо – за порушення екологічних норм передбачена адміністративні відповідальність за ст. 152 КУпАП, яка тягне за собою накладення штрафу для громадян у розмірі 1360,00 грн, а для посадових осіб та громадян-суб’єктів підприємницької діяльності — 1700,00 гривень, – пояснив Євген Гулий, заступник начальника автоколони №1.

– Ми просимо мешканців приватного сектору дотримуватись встановлених графіків вивезення побутових відходів. Наш Харків лідер серед міст України за чистотою та порядком на вулицях, і таке лідерство треба зберегти, – зазначив директор КП Олексій Артикуленко.

Для контролю за санітарним станом та благоустрою території м. Харкова та вирішення проблеми несанкціонованого викидання ТПВ у місті КП «КВПВ» має намір залучати інспекцію з благоустрою КП «Благоустрій» м. Харкова», яка має право складати протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 152 КУпАП у разі виявлення порушень законодавства у сфері благоустрою.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.
 
Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар, тел. 067-317-06-37
 
Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
 
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
 
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured