Комунальне підприємство «Комплекс з вивозу побутових відходів» звертається до власників «залізних коней»

Незважаючи на військові дії, КП «КВПВ», як завжди, забезпечує життєдіяльність та чистоту у місті Харкові, який залишається найбільш екологічно чистим мегаполісом України.

Звертаємо увагу, що кожного дня харків’яни повертаються додому, чисельність населення в місті збільшується. Разом з цим стрімко зросла кількість транспортних засобів в Харкові. Власники «залізних коней», незважаючи необхідність вільного проїзду машин екстрених служб у дворах багатоповерхових будинків та на можливі обстріли міста, нехтуючи власною безпекою та безпекою інших, піклуються лише про свій комфорт і паркують своїх «залізних коней» де їм заманеться: на газоні, клумбі чи посеред тротуару загороджуючи проїзд спецавтотранспорту різного призначення.

Спецтранспорт нашого підприємства не має можливості під’їхати до контейнерів для здійснення вивезення побутових відходів.

— Закликаємо харків’ян, з метою уникнення надзвичайних ситуацій, відповідально ставитись до паркування своїх автомобілів. Крім того, за порушення правил паркування працівники патрульної поліції можуть складати протоколи щодо притягнення власників таких транспортних засобів до адміністративної відповідальності відповідно до КУпАП.

Раніше повідомлялося, що КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує піклуватися про чистоту нашого міста та комфортне життя харків’ян. Але, на жаль, мешканці приватного сектору, не дотримуються графіку вивезення побутових відходів та викидають побутові відходи, гілки та листя в невстановлених для цього місцях, утворюючі несанкціоновані сміттєзвалища.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured