З 17 листопада по 27 листопада КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 66 тисяч кубометрів відходів всіх видів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові.

З 17 листопада по 27 листопада 2022 року було вивезено 51560 кубометрів твердих побутових відходів, 9072 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 6221 кубометрів відходів бункерами.

– Закликаємо харків’ян, з метою уникнення надзвичайних ситуацій, відповідально ставитись до паркування своїх автомобілів та паркувати їх таким чином, щоб спецтранспорт мав можливість під’їхати до сміттєвих контейнерів. Крім того, за порушення правил паркування працівники патрульної поліції можуть складати протоколи щодо притягнення власників таких транспортних засобів до адміністративної відповідальності відповідно до КУпАП, – наголосив директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко.

Раніше повідомлялось, що підприємці мають укладати договори про надання послуг з поводження з побутовими відходами з виконавцями. В іншому випадку будуть складені протоколи про адміністративні правопорушення.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured