КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» наводить лад у Немишлянському та інших районах Харкова

93-й маршрут, за яким КП «КВПВ» вивозить тверді побутові відходи, проходить через кілька районів Харкова, вулицями Амосова, Сонячної, Краснодарської, частини проспекту Гагаріна та іншим. Побутові відходи за цим маршрутом, де встановлено 125 контейнерів для збирання ТПВ, вивозиться з березня. Щоденне вивезення ТПВ становить 116,87 кубометрів, а за останні 3 місяці було вивезено понад 7,8 тисячі кубометрів.
28 листопада на цьому маршруті працювала бригада сміттєвозу у складі Золтана Колесніченка та вантажника Сергія Рудковського. Обидва працівники КП «КВПВ» – харків’яни і працюють на підприємстві не один рік: Колесніченка 10 років, а Рудковський 2 роки.
Початок війни застав їх на маршруті. А в березні в районі вулиці Медичної цей екіпаж дивом не потрапив під обстріл – після того, як вони в’їхали у двір, пролунав вибух, а на виїзді вони побачили зруйнований будинок, повз який щойно проїхали.
Але небезпека не завадила колегам продовжити роботу. З. Колесніченко та С. Рудковський працюють протягом всього часу війни та навчились працювати в критичних ситуаціях. Роботою на підприємстві задоволені, колектив міцний та надійний, з керівництвом встановлено повне порозуміння.
Особливо працівники КП «КВПВ» відзначають зміну ставлення харків’ян до всіх комунальників на краще. Таке добре ставлення зберігається і зараз. Але зберігається проблема, з якою стикаються водії спецтехніки – і про це неодноразово йшлося – хаотична парковка громадянами особистого автотранспорту. Таке паркування обмежує, а іноді унеможливлює проїзд до контейнерів з ТПВ. КП «КВПВ» просить харків’ян з розумінням ставитись до умов, у яких працюють екіпажі спецтранспорту підприємства.
Харків’янам екіпаж сміттєвозу бажає триматися та кріпитися, миру, благополуччя, якнайшвидшого закінчення війни та нашої спільної перемоги.
Раніше повідомлялось, що з 17 листопада по 27 листопада КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 66 тисяч кубометрів відходів всіх видів.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.
Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37
Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured