КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» просить патрульну поліцію Харкова посилити контроль за дотриманням правил паркування

З початку війни, попри небезпечність обстрілів, близько 150-160 одиниць різноманітної спецтехніки КП «КВПВ» щодня виїжджає на вулиці Харкова для підтримання санітарних норм, забезпечення життєдіяльність та чистоти в місті, який залишається найбільш екологічно чистим мегаполісом України.

Слід зазначити, що під час здійснення вивезення побутових відходів з контейнерів для збирання побутових відходів, розташованих у дворах багатоквартирних будинків міста Харкова, водії спецтранспорту КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» натрапляють на перешкоди у вигляді неправильно припаркованих автомобілів.

Спецтранспорт КП «КВПВ» не має можливості здійснити проїзд та вивезення побутових відходів, через припарковані поряд з контейнерами для збирання побутових відходів транспортні засоби, що перешкоджає вчасному наданню послуг з поводження з побутовими відходами мешканцям міста Харкова.

Власники автотранспортних засобів ставляться безвідповідально до паркування своїх автомобілів, розташовуючи їх в місцях не призначених для паркування автомобілів та грубо порушуючи Правила дорожнього руху України.

Пунктом 15.10.(е) Правила дорожнього руху України чітко встановлено, що забороняється стоянка транспортних засобів ближче ніж 5 метрів від контейнерних майданчиків та/або контейнерів для збирання побутових відходів, місце розміщення або облаштування яких відповідає вимогам законодавства.

– Оскільки хаотичне паркування харків’янами власного автотранспорту набуло масового характеру, ми були змушені звернутися з листом до Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції з проханням посилити контроль за дотриманням правил паркування в Харкові, – повідомив директор КП «КВПВ» Олексій Артикуленко.

Раніше повідомлялось, що підприємці мають укладати договори про надання послуг з поводження з побутовими відходами з виконавцями. В іншому випадку будуть складені протоколи про адміністративні правопорушення.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured