Неправильне паркування. КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вкотре попереджає власників автотранспорту про відповідальність

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» нагадує власникам приватного автотранспорту про необхідність паркувати свої автомобілі так, щоби не заважати проїзду спецавтотранспорту. В іншому випадку проїзд до контейнерів для збирання ТПВ та до контейнерів-бункерів може бути обмежений.

Найбільше таких порушень фіксується у Салтівському районі Харкова. Зокрема таку ситуацію комунальники постійно спостерігають майже щоранку біля контейнера-бункера розташованого по пр. Ювілейному, 65.

– Прохання до харків’ян – не паркуйте свої автомобілі поблизу контейнерів для збирання ТПВ та контейнерів-бункерів. Підприємство має намір за допомогою поліції активізувати боротьбу з такими порушеннями. Згідно з п. 15.10 Правил дорожнього руху, автотранспорт дозволено паркувати не ближче, ніж 5 метрів від контейнерів з ТПВ. Маємо намір викликати працівників поліції для фіксації факту правопорушення та притягнення правопорушників до адміністративної відповідальності. За вказане порушення Правил дорожнього руху передбачено штраф у розмірі 340 гривень, – пояснив Євген Гур’єв, в.о. обов’язки начальника автоколони №1.

Раніше повідомлялося, що КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» наводить лад у Немишлянському та інших районах Харкова.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured