#Обличчя Харкова. Микола Кондауров – тракторист КП «Комплекс з вивозу побутових відходів»

Микола Кондауров працює 13 років трактористом автоколони №2 КП «Комплекс з вивозу побутових відходів». Водії ланки спеціалізованої техніки – тракторів та навантажувачів, з якими М. Кондауров виїхав на чергове прибирання ТПВ по вул. Івана Каркача, дуже позитивно про нього відгукуються: “Надійний, відповідальний”.

І сам Микола Миколайович вважає, що працює у найкращому колективі, в якому завжди можна розраховувати на допомогу та корисну пораду, та дуже любить свою роботу.

Війна застала працівника КП «КВПВ» в будинку перед виходом на зміну. Про небезпеки, які чатують на комунальників усі ці місяці, він говорить неохоче – “потрібно робити роботу”. У його квартирі, як і в будинках багатьох харків’ян, ударною хвилею були вибиті шибки, що також не змінило його ставлення до роботи і Харкова, з якого він їхати не збирається.

Хобі Кондаурова – рибалка, він – “досвідчений карасятник”, і сподівається, що війна скоро закінчиться, і він знову зможе зайнятися улюбленим видом відпочинку.

– Війна вже майже рік йде. Потрібно набратися терпіння, кріпитися, чекати та вірити, – передав свої побажання харків’янам працівник КП «КВПВ».

Раніше повідомлялось, що з 17 листопада по 27 листопада КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 66 тисяч кубометрів відходів всіх видів.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured