В листопаді КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 156 тисяч кубометрів відходів всіх видів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові.

В листопаді “КВПВ” було вивезено 113531 кубометр твердих побутових відходів, 21450 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 21522 кубометрів відходів бункерами.

– У листопаді ми посилили боротьбу з незаконним викидом побутових відходів підприємствами, організаціями та харків’янами, особливо на “червоних лініях”. Фактично закінчено збирання опалого листя з подальшим його вивезенням та утилізацією в компостних ямах. Також цього місяця ми були змушені звернутися до поліції з проханням посилити контроль за дотриманням правил паркування особистого автотранспорту харків’янами біля контейнерів для збирання побутових відходів та на під’їзді до них. Наше підприємство дякує харків’янам, які сумлінно сплачують наші послуги у такий складний воєнний час, – наголосив директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко.

Раніше повідомлялось, що підприємці мають укладати договори про надання послуг з поводження з побутовими відходами з виконавцями.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured