КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» наводить лад на проспекті Гагаріна та на вулиці Одеській

Вивезення побутових відходів з проспекту Гагаріна, вулиць Одеська, Грозненська, Валдайська та інших не припинялося з перших днів війни. Щоденне вивезення побутових відходів з вказаних вулиць становить 78,54 кубометра, а за три останні місяці — понад 6 тисяч кубометрів ТПВ.

6 грудня на цьому маршруті працює бригада сміттєвозу у складі водія Юрія Фелоненка та вантажників Юрія Шевченка та Андрія Моргуна.

Юрій Фелоненко працює на підприємстві близько п’яти років, а Ю. Шевченко та А. Моргун приєдналися до нього в цьому році, оскільки через війну втратили свою попередню роботу. Під час роботи неодноразово опинялися у складних ситуаціях через обстріли міста, але міняти роботу не збираються.

– Харків’яни ставляться до комунальників добре, дякують нам. Колектив у нас хороший, всі готові допомогти один одному, – зазначили працівники КП «КВПВ».

Своєю роботою працівники задоволені, розуміють її значення для Харкова. Всім харків’янам працівники «КП «КВПВ» побажали терпіння та віри у нашу Перемогу.

Раніше повідомлялося, що у листопаді КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 156 тисяч кубометрів відходів всіх видів.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured