КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» завершує прибирання опалого листя у Харкові

Цього року листя з дворів Харкова почали вивозити з 14 вересня, коли розпочалося масове опадання листя. На сьогоднішній день КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 80 тисяч кубометрів опалого листя, що становить 89% від загального запланованого обсягу.

Для вивезення опалого листя підприємством задіяно спеціальну техніку – навантажувачі, самоскиди, сміттєвози, бункеровози. Щоденне вивезення опалого листя становить понад 1,1 тисячі кубометрів.

Особливості вивезення опалого листя у 2022 році – використання при його збиранні фронтальних автонавантажувачів, що полегшило працю двірників та прискорило виробничий процес. Якщо раніше навантаження одного сміттєвозу вручну проводилося двірниками протягом трьох годин, то зараз це займає близько однієї години.

– Така організація праці дозволила підприємству вперше впоратися із вивезенням опалого листя своїми силами, не залучаючи сторонні організації. Тим самим вдалося заощадити грошові кошти підприємства, – зазначив заступник директора з організаційних питань КП «КВПВ» Артем Семикопенко.

Протягом наступних 10 днів, за наявності сприятливих погодних умов, підприємство планує повністю завершити роботу зі збирання та вивезення опалого листя в Харкові.

Раніше повідомлялось, що підприємці мають укладати договори про надання послуг з поводження з побутовими відходами з виконавцями послуг з вивезення побутових відходів в місті Харкові.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured