Працівники КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» відзначені преміями Харківської міської ради

Урочисте вручення премій Харківською міською радою відбулося 7 грудня у День місцевого самоврядування. Серед нагороджених працівників КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» – Валерій Гладкий та Олег Циганенко, водії автоколони №1 КП «КВПВ».

Працівники КП «КВПВ» відзначені Харківською міською радою за вагомий вклад у вирішенні соціально-економічних питань та розвиток місцевого самоврядування у номінації “житлово-комунальне господарство, благоустрій та екологія”.

– Основу нашого підприємства складає водійський склад, без яких робота КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» була б просто неможлива. Усі наші водії – справжні професіонали, які самовіддано виконують свої обов’язки під час війни, під обстрілами, у ситуації постійної небезпеки. Вважаю, що нагорода міської ради Валерія Юрійовича та Олега Анатолійовича цілком заслужена не лише ними, а й усім нашим дружним колективом, – зазначив директор КП «КВПВ» Олексій Артикуленко

Раніше повідомлялось, що підприємці мають укладати договори про надання послуг з поводження з побутовими відходами з виконавцями послуг з вивезення побутових відходів в місті Харкові.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured