З 1 по 7 грудня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 39,6 тисяч кубометрів відходів всіх видів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові.

З 1 по 7 грудня “КВПВ” було вивезено 30270 кубометрів твердих побутових відходів, 4379 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 5017 кубометрів відходів бункерами.

– Цього тижня двох наших працівників було відзначено преміями Харківської міської ради за сумлінну працю у сфері житлово – комунального господарства міста. Це висока нагорода для всього нашого колективу, який, незважаючи на складнощі, продовжує дбати про чистоту та належний санітарний стан у Харкові, який залишається найбільш екологічно чистим мегаполісом України. Хочу подякувати харків’янам, за своєчасну оплату наших послуг.
На жаль, незважаючи на неодноразові звернення до харків’ян, не зменшилася кількість випадків, коли деякі автолюбителі паркують власний автотранспорт біля контейнерів для збирання побутових відходів, ускладнюючи проїзд до них спецтранспорту підприємства та можливість вивезення побутових відходів.
Тому я вкотре хочу нагадати про адміністративну відповідальність за недотримання правил паркування, – зазначив директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured