#Обличчя Харкова. Водій КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Ігор Романов

Ігор Романов працює трактористом автоколони №2 КП «КВПВ» восьмий рік. На тракторі МТЗ з причепом він обслуговує переважно Немишлянський та Індустріальний райони міста. Роботою та умовами праці водій цілком задоволений, роботи з вивезення великогабаритних побутових відходів завжди вистачає, незалежно від пори року.

– Тільки-но закінчили збирання опалого листя, і майже відразу розпочали вивезення снігу, – повідомив Ігор Вікторович.

Всі водії КП «КВПВ» мають необхідний для керування спеціальною технікою досвід праці. Водійський стаж Романова – понад 20 років.

– Іноді буває складно, але завжди допомагають товариші. У нас міцний та надійний колектив, – вважає водій.

Початок війни 24 лютого І. Романов зустрів вдома, але цього ж дня прийшов на роботу. Через постійні обстріли роботу було припинено, як тільки стало можливо, водії знову виїхали на маршрути.

– До роботи повернувся у березні, а до цього переховувався від обстрілів у бомбосховищі, у підвалі своєї багатоповерхівки. Коли почав виїжджати на маршрути, спочатку було страшно, але потім звик, – згадує працівник КП «КВПВ».

Хобі тракториста – риболовля. Він любить пройтись зі спінінгом вздовж берега водойми. Риба, яку частіше ловить – окунь та щука. Найбільша щука, яку він упіймав, важила 4,5 кг.

– Після війни знову сподіваюся зайнятися рибалкою. Всім своїм колегам та харків’янам хочу побажати лише одного – якнайшвидшої нашої Перемоги, – зазначив Ігор Вікторович.

Раніше повідомлялося про особливості вивезення опалого листя у 2022 році – використання при його збиранні фронтальних автонавантажувачів, це полегшило працю двірників та прискорило виробничий процес.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured