З 8 по 14 грудня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 36 тисяч кубометрів відходів всіх видів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові.

З 8 по 14 грудня “КВПВ” було вивезено 29480 кубометрів твердих побутових відходів, 3145 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 3442 кубометрів відходів бункерами.

– Наразі наше підприємство закінчує вивезення опалого листя з прибудинкових територій багатоквартирних будинків Харкова. Погодні умови ускладнюють роботу водіїв нашої важкої спецтехніки, тому я вкотре прошу харків’ян- автолюбителів поважати працю наших працівників та паркувати свій особистий автотранспорт таким чином, щоб він не перешкоджав під’їзд до контейнерів для збирання ТПВ та контейнерів-бункерів, – повідомив директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко.

Також О. Артикуленко зазначив: – Крім того, до роботи на підприємстві почали повертатися працівники, які перебували в окупації чи за кордоном. Ми чекаємо на повернення всіх наших працівників, готові забезпечити їх роботою. Ми піклуємось про наших працівників.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured