КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» наводить лад на Нових Будинках

Вивезення побутових відходів із проспекту Героїв Харкова, вулиць Ощепкова, Харківських Дивізій та інших не припинялося з перших днів війни. Щоденне вивезення побутових відходів із цих вулиць становить 76 кубометрів, а за три останні місяці – понад 5,8 тисячі кубометрів ТПВ.

19 грудня на цьому маршруті працює бригада сміттєвозу у складі водія Сергія Діденка та вантажника Олександра Іванського. Обидва харків’яни і працюють у КП «КВПВ» багато років: Діденко -14, Іванський – 4.

24 лютого бригада зустріла на маршруті.

– Перша реакція –шок. Однак вирішив працювати далі, роботу не припиняю з першого дня війни, – згадує Сергій Діденко.

При необхідності члени екіпажу сміттєвозу переходили
і на інші маршрути. Неодноразово стикалися з небезпекою потрапити під обстріл.

– На перехресті вулиць Клочківської та Отакара Яроша як бахнуло! Грудки землі залетіли в машину, а скло з будинків сипалося, як дощ. Швидко звідти поїхали. Потім, коли знову проїжджали тим перехрестям, бачили розвалений будинок, – розповідає О. Іванський про один із небезпечних епізодів війни.

Відношення з харків’янами у комунальників добрі. Підходять та дякують за виконану роботу. Єдина проблема, про наявність якої наголошують усі екіпажі сміттєвозів – складність проїзду до контейнерів для збирання побутових відходів через неправильне паркування приватних автомобілів у дворах багатоповерхових будинків.

Своєю роботою та її умовами екіпаж сміттєвозу задоволений, відносини всередині колективу та з керівництвом характеризують як відмінні.

– Триматися! Щоб швидше закінчилася війна та прийшов мир, – бажають працівники КП «КВПВ» харків’янам.

Раніше повідомлялося, що до роботи на підприємство почали повертатися працівники, які перебували в окупації чи за кордоном.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured